poniedziałek, 14 lutego 2011

Dzień Walentego

Przede wszystkim : Dziewczyny, nawet nie wiecie jak bardzo jestem zadowolona z zainteresowania blogiem. Nie liczyłam, że to pójdzie tak szybko. Dziękuję Wam za masę ciepłych słów i mam nadzieję, że mnie nie zostawicie :)

Walentynki. Dzień Specyficzny. Spotkałam się z wieloma opiniami na temat dzisiejszych "Walentynek". Ja mam do nich dość osobliwy stosunek. Nie za bardzo przepadam za materialnymi prezentami w stylu puchatych miśków, aczkolwiek nie powiem, jakoby taki prezent nie wywołał we mnie miłego uczucia. Nie spotkałam się dziś jeszcze z moim partnerem, ale ja już dostałam prezent, który wystarczy mi na cały dzień.
Dobre słowa na śniadanie. Głębokie, szczere i prawdziwe "Kocham Cię" wypowiedziane zaraz po przebudzeniu ciepłym głosem i usłyszane z słuchawki telefonu. To taka rzecz, która sprawia, ze nie kocha się dla prezentu, nie kocha się dla innych, nie kocha się dla zaspokojenia samotności, ale kocha się dla siebie i drugiej osoby. Po to, by czuć się ważnym i być DLA kogoś po prostu i dla kogoś najważniejszym aspektem życia.
Te dwa proste słowa uczyniły mój dzień na prawdę udanym.

Walentynki spędzam nie tylko z moim chłopakiem. Spędzam je z wszystkimi ludźmi, których kocham w swoim życiu. To przecież dzień zakochanych - nikt nie mówił, że partnersko. Uważam to za dzień dzielenia się  sympatią. Dzielę się nią z rodzicami, którzy dbają o mnie w tych ciężkich chwilach; dziadkami, u których zawsze jest ciepły obiad i zapach kulek naftaliny; przyjaciółmi, z którymi mogę płakać i śmiać się do rozpuku.
Dzielę się nią również z Wami, kochane, bo jesteście wspaniałe. Bądźcie dziś uśmiechnięte i doceńcie w swoim życiu najwspanialsze pozytywy, a nie płaczcie w poduszkę żałując , że wasze życie nie jest 'tanim romansidłem'. Na to przyjdzie pora.

13 komentarzy:

 1. super notka. dzieki tobie nie bede dzis smutna, a postaram sie czerpac usmiech z byle czego1

  dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajowy blog:) będę wpadać,dodaje do obserwowanych, i zapraszam w odwiedki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zostawimy Cię :) nawet sobie nie myśl :)

  Ślicznie to wszystko opisujesz i widać, że masz głębie, której innym brakuje :)


  Ps. Dziękuje za tak pozytywne komentarze i zapraszam ponownie do siebie :) A co do inspiracji biorę je obserwując zachowania różnych osób, samej siebie i środowiska w którym się znajdowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe :) Nie zamierzałam. Ale dziękuje :)


  Zdjęcia z różnych stron i to zwykle angielskich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję i również życzę Ci udanych walentynek :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja uważam że Walentynki to średnio ciekawe święto, moim zdaniem miłość można pokazać w przeciągu pozostałych 364 dni równie dobrze- ale ma swój klimat ;)

  Chętnie wymienię się Obserwowanymi.


  Pozdrawiam
  xx fashionablyyy

  ___
  Masz bloga? Jeśli interesuje Cię zarabianie gwarantowanych pieniążków na wyświetlaniu reklam na blogu, kliknij tutaj

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję! Już dodaję :)
  Dlatego bardzo spodobało mi się w Twojej notce, że spędzasz Walentynki z wszystkimi, których kochasz. Szkoda że w dzisiejszych czasach uczucia to sprawa drugorzędna!

  Pozdrawiam
  xx fashionablyyy

  ___
  Masz bloga? Jeśli interesuje Cię zarabianie gwarantowanych pieniążków na wyświetlaniu reklam na blogu, kliknij tutaj

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne notki!
  Zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Udanych walentynek chociaż ja uważam , że to święto jest komercyjne. I życzę dalszych sukcesów w blogowaniu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A więc gdy dodajesz nowego posta i dodajesz zdjęcie to kliknij na nie ( na to zdjęcie) pojawi ci się taki pasek i tam bd rozmiar zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 11. pięknie napisane :)
  dużo miłości życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak na razie dziękuję Ci bardzo za odwiedziny ;p
  Kiedy znajdę trochę więcej czasu napewno, będe tu częstym gościem i zapraszam ponownie do mnie :)

  OdpowiedzUsuń